Ką mes siūlome?

SANDELIUKUNUOMA.LT teikia kokybiškas sandėliukų, garažų, požeminio parkingo ir stovėjimo aikštelių nuomos paslaugas.

Mūsų MISIJA – išspręsti Jūsų daiktų ir automobilių saugojimo problemas. Mes tikime, kad sandėliukų nuoma, pakeičianti daiktų saugojimą bute, ilgainiui tik populiarės.

Kodėl verta pasirinkti mus?

Patogu

Savo sandėliuką, požeminį parkingą, garažą ar stovėjimo aikštelę Vilniaus mieste pasieksite per 15 minučių bet kuriuo paros metu.

Modernu

Daugelis mūsų nuomojamų sandėliukų yra įrengti šiuolaikinės statybos namuose, todėl daugeliu atvejų automobiliu galėsite privažiuoti tiesiai prie sandėliuko durų arba pasinaudoti karučiu. Taip pat yra galimybė įsirengti šviesolaidinį internetą ir papildomą elektros tiekimą serveriams ar kitoms reikmėms.

Pasirenkamas saugumo lygis

Tame pačiame name galėsite pasirinkti sandėliuką su standartinėmis, o už papildomus 6 Eur/mėn. – ir su šarvuotomis durimis. Esant poreikiui padėsime įsirengti vietinę signalizaciją, priešgaisrinę ir kitas apsaugos priemones.

Stabili temperatūra

Mūsų sandėliukuose niekada nebūna labai šalta ar karšta: temperatūra viduje visada svyruoja tarp 5 ir 15 laipsnių Celsijaus. Be to, čia visada sausa, todėl galite būti ramūs, kad sandėliukuose daiktai nedrėks ir nepelys.

Pagal poreikius

Sandėliukų, požeminių parkingų, stovėjimo aikštelių ir garažų nuomos kainos – nuo 20€/mėn. Pasikeisti sandėliuką į erdvesnį ar mažesnį bei pratęsti ar sutrumpinti nuomos terminą galėsite bet kada.