Kaip išsinuomoti?

1. Išsirinkite

Pasinaudokite mūsų internetinio žemėlapio paieška, kad rastumėte idealiai jums tinkantį sandėliuką, garažą, požeminį parkingą ar automobilio stovėjimo aikštelę. Galite rinktis pagal kainą, plotą, atstumą ir kitus svarbius jums kriterijus.

2. Apžiūrėkite

Norėdami apžiūrėti objektą gyvai, susisiekite su mumis telefonu, elektroniniu paštu arba užpildykite užklausos formą svetainėje. Suderinsime jums patogų laiką susitikimui.

Dalį objektų galima apžiūrėti virtualaus turo pagalba.

3. Rezervuokite

Jeigu objektas atitinka jūsų lūkesčius, rezervuokite jį. Užpildykite savo duomenis ir mes netrukus su Jumis susisieksime dėl sutarties pasirašymo, atsiskaitymo, patekimo, naudojimosi ir kitų klausimų.

4. Apmokėkite

Susiderinus svarbiausius klausimus, Jums elektroniniu paštu bus paruošta ir išsiųsta nuomos sutartis elektroniniam pasirašymui per Dokobit sistemą, bei išsiųsta išankstinė sąskaitą apmokėjimui.  Apmokėjus už paslaugą pasinaudojus Paysera įmokų surinkimu, bankiniu pavedimu, kortele arba grynais pinigais per Perlo, Maksima ar kt. terminalus, Jums bus suteikta prieiga prie Jūsų išnuomoto turto (kodas, raktas, pultelis ar pan.).

Mokėjimo sąlygos skiriasi priklausomai nuo nuomojamo objekto

 • Depozitas: nuomojant daugelį objektų, prašomo depozito dydis sudaro nuo 1 iki 3 mėnesių nuomos mokesčio. Sandėliukų centruose „Smolensko 10“ bei „Kareivių g. 2G“ (naujas adresas Riterių g. 16) – depozitas neimamas.

 • Mokėjimas į priekį:  dažniausiai nuomos mokestis  mokamas už ateinantį 1-3 mėnesio periodą. Sandėliukų centruose nuomos mokestis mokamas kas mėnesį už ateinantį paslaugos suteikimo mėnesį. Jei klientai pageidauja, yra galimybė mokėti pvz. už ateinančius 12 mėn. ir pasinaudoti papildoma išankstinio apmokėjimo nuolaida.

 • Sutarties mokestis: taikomas tik trumpalaikės nuomos sutartims. Sandėliukų centruose jis netaikomas.

  Mokesčio dydis priklauso nuo sudaromos sutarties trukmės:

  • 60 Eur - jei nuomos sutartis iki 3 mėnesių.

  • 30 Eur - jei nuomos sutartis nuo 3 iki 6 mėnesių.

  • 0 Eur - jei nuomos sutartis yra 6 mėnesių ir ilgesnė.

 • Taikomos nuolaidos sumokant paslaugos mokestį iš anksto už ilgesnį paslaugos terminą:

  • 5% nuolaida nuomos mokesčiui, mokant už metus į priekį;

  • 10% nuolaida, mokant už du metus į priekį;

  • 15% nuolaida, mokant už tris metus į priekį.

 • Mokėjimo būdai: pasinaudojus Paysera įmokų surinkimu, bankiniu pavedimu, kortele arba grynais pinigais per Perlo, Maksima ar kt. terminalus.

 

5. Naudokitės

Apmokėjus už paslaugas Jums bus suteikta prieiga prie Jūsų išnuomoto turto (kodas, raktas, pultelis, GSM tel. numeris, ar nuoroda į mobiliąja aplikaciją su kuria galėsite valdyti duris, vartus bei kelio užtvarus). Fizinis raktų, pultelių, magnetų atsiėmimas, patalpų apžiūra ar priėmimas-perdavimas gyvai, derinamas telefonu arba el. paštu su įmonės atstovu. Susitikimo metu atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus, o esant poreikiui, paaiškinsime kaip  patekti į nuomojamas patalpas, kaip naudotis signalizacija, vartais, kelio užtvarais ir kitais įrenginiais. 

 

Sandėliukų nuoma UAB © 2023