2020-03-06

Klientai apie mus

Stengiamės kuo geriau atitikti savo klientų poreikius, nuolat tobulėjame ir atsinaujiname, todėl labai džiaugiamės, kai klientai tai įvertina:

„Rašau ne dėl to, kad gaučiau paslaugą nemokamai 🙂 Be to, ir neapsimokėtų, nes paslauga tikrai nebrangi! Skelbiu šią žinutę dėl to, kad gal kažkam šiuo metu tokios paslaugos labai reikia, kaip man tai atsitiko prieš gerą savaitę. Teko apvažiuoti ne vieną tokio pobūdžio įstaigėlę. Vienur pasirodė per daug netvarkinga ir nesaugu, kitur pelėsių kvapas, o pastatyti gaudytuvai žiurkėms dar labiau glumino. Ir štai! Valio! Draugė sako, radau!!! Visai šviežiai įrengtus sandėliukus beveik miesto centre. Buvome vieni iš pirmų klientų, maloniai ir šiltai aptarnauti. Viskas čia tikrai gerai 🙂 Jaučiamės saugiai ir patogiai. Pasidomėkite, jei to reikia, drąsiai rekomenduoju!“

Kliento atsiliepimas: http://bit.ly/2Iv0R8L

self storage vilnius

2020-12-03

Naujamiestyje atidarytas sandėliukų nuomos kompleksas

Sandėliukų nuomos kompleksą bendrovė „Sandėliukų nuoma“ siūlomą nuomai plotą padidino trečdaliu – iki 6 tūkstančių kv. m. Tai vienintelės kompleksinių nuomos paslaugų patalpos greta Vilniaus senamiesčio. Jos įrengtos pagal pasaulinius standartus.

 

Skaityti daugiau: https://madeinvilnius.lt/verslas/nekilnojamas-turtas/naujamiestyje-atidarytas-sandeliuku-nuomos-kompleksas/

2019-05-29

Pagalba VšĮ ,,Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems”

VšĮ ,,Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems” remia Lietuvos sutrikusio vystymosi kūdikių namus, vaikų ir suaugusiųjų neįgaliųjų centrus, skurdžiai besiverčiančius senjorus ir nepasiturinčiai gyvenančias daugiavaikes Lietuvos šeimas.

www.sandeliukunuoma.lt labai vertina įstaigos pastangas mažinti skurdą organizacijose, kuriose gyvena artimųjų palikti vaikai, ir pagelbėti stipraus finansinio nepritekliaus kamuojamoms vaikus auginančioms šeimoms, neįgaliesiems, senjorams.

Todėl prisidedame prie įstaigos gerų darbų ir neatlygintinai leidžiame naudotis 40 kv. m. sandeliukunuoma.lt patalpų. Jose įstaiga galės sandėliuoti ir rūšiuoti gaunamą paramą.

Jeigu prie gerų darbų norite prisijungti ir Jūs, informacijos ieškokite čia: www.gerumoranka.eu

2018-03-01 apie sandeliukunuoma.lt rašo „Verslo žinios“:

„Nedidelio ploto daiktų saugyklų savininkai sako, kad prieš kelerius metus pradėta teikti paslauga Lietuvoje populiarėja, o apie pusę klientų sudaro smulkieji verslininkai, kuriems palyginti nebrangus produkcijos ar inventoriaus saugojimas yra patogus sprendimas“, – rašoma „Verslo žiniose“.

2018-02-27 Delfi.lt rašo apie sandeliukunuoma.lt: goo.gl/ejsQ3z

Sandėliukai saugo ir padangas, ir… kriptovaliutas

Sandeliuku nuoma, perkunkiemis, vilnius

„Didžiuosiuose šalies miestuose, o ypač Vilniuje, sparčiai populiarėja ganėtinai nauja paslauga – patalpų nuoma daiktams saugoti. Ir gyventojai, ir įmonės atrado galimybę saugiai ir patogiai pasidėti tai, kas šiuo metu nereikalinga, tačiau pravers ateityje ar privalo būti saugoma.

Kas dažniausiai nuomojasi patalpas ir kas keliauja į nuomojamus sandėliukus ar garažus? Šios paslaugos įmonės nurodo, kad įvairaus dydžio sandėliukus ar garažus gyventojai bent keletui mėnesių nuomojasi saugoti namų daiktams, kai persikrausto ir laikinai nuomojasi bei remontuoja būstą. Ilgesniam laikotarpiui sandėliukus nuomojasi laikyti, pavyzdžiui, automobilių padangoms ir bagažinėms, pomėgio, sezoniniams ir laisvalaikio daiktams: archyvams, dviračiams, slidėms, valtims, meškerėms ir pan., o taip pat išvykstant į užsienį, išnuomojus būstą. Tokiems poreikiams sandėliukai paprastai nuomojami keleriems metams, nes tuomet taikomos nuolaidos“, – rašoma Delfi.lt.

Skaitykite daugiau.